הפעילות שלנו

עבור זוגות שחווים קושי בתחום הפוריות, המסע לעבר ההורות מתחיל בבדיקות המובילות לתהליך אבחון. כבר בראשיתו של המסע הזה מתוודעים בני הזוג לעולם סבוך ומורכב של מונחים רפואיים זרים, ההופכים, בשל חוסר ההיכרות עם התחום והפחד והבהלה הנגרמים מעצם הבעיה, לבליל מידע מנוכר ומאיים. הודות ל'בוני עולם', לזוגות צעירים החווים את הקושי הזה, יש כתובת לפנות אליה, כתף להישען עליה, וזהות מקצועית שאיתה יוכלו לחלוק את דאגותיהם מתוך אמון מלא בדיסקרטיות, במקצועיות ובהבנה המלאה של מכלול הנתונים במצבם המורכב

ייעוץ רפואי והלכתי

מחלקת הייעוץ הרפואי בבוני עולם מעמידה לרשות הפונים שורת יועצים ויועצות שעברו הכשרה מיוחדת בתחום הפוריות
להמשך קריאה

סיוע ותמיכה כספית

בוני עולם מקדיש משאבים עצומים להשגת מימון, הן על ידי מענקים – בהתאם לקריטריוני הוועדה ולפי החלטותיה, והן על ידי ליווי בפרוצדורות הנדרשות ע"מ לקבל החזרים כספיים מקופות החולים ומהביטוחים הרפואיים.
להמשך קריאה

פיקוח הלכתי

הפיקוח ההלכתי נועד כדי לתת לכם ביטחון בכך שהעובר שלכם אכן מוחזר לרחם האם, באמצעות משגיחה צמודה הנמצאת בכל אחד משלבי הטיפול ובוחנת את התהליך, וע"י נעילת מיכלי ההקפאה לביטחון מירבי.
להמשך קריאה

ייעוץ גנטי

המחלקה מספקת שירותי ייעוץ והפניה למומחי גנטיקה ברחבי הארץ ובעולם תוך מתן דגש על מענה מותאם ומדויק ככל האפשר, ואף מעניקה ליווי רגשי ותמיכה.
להמשך קריאה

ליווי הריון בסיכון

בוני עולם מספק שירותי ייעוץ וסיוע במקרים של היריון בסיכון גבוה, הן בהיריון שהושג לאחר טיפולי פוריות ווהן כאשר הרקע תקין לגמרי אך בשל גורמים שונים נחשב להיריון בסיכון גבוה.
להמשך קריאה

שימור פוריות

תכנית שימור הפוריות של בוני עולם מסייעת לנקוט באמצעים המתאימים כדי להבטיח את הסיכוי להולדת ילדים בריאים. השירות כולל הפניות לגורמים רפואיים בכירים, והתייעצויות עם מומחים לצד ההליכים הנדרשים להגשמת המטרה המיוחלת.
להמשך קריאה

גמ"ח תרופות וציוד רפואי

רשת הגמ"חים של בוני עולם היא יוזמה שנועדה לספק מענה ולהנגיש תרופות ברמת זמינות מידית וכן, לסבסד תרופות שאינן נכללות בביטוחים הרפואיים.
להמשך קריאה

'בונייך'
קרן הלוואות

קרו ההלוואות 'בונייך' עומדת לימינם של זוגות אשר העלויות הגבוהות של האבחונים והטיפולים הופכות אותם לבלתי אפשריים עבורם.
להמשך קריאה

בוני עולם
ללא גבולות

הפרויקט נולד הודות לקשרים הענפים של הארגון עם מומחי פוריות מכל רחבי העולם. במסגרתו, מאפשר הארגון לזוגות להגיע לרופאים מומחים מחוץ למדינה, ללא צורך בהקדשת המשאבים הדרושים לטיסה, ותוך ליווי צמוד של צוות המוכר לזוג.
להמשך קריאה
מערך איסוף תרומות לקופות צדקה של הארגון, בו מתנדבים ילדים, המערך הפועל בימי שישי פועל רבות בשנים בבניינים רבים בערים החרדיות. המערך נקרא על שמם של האחים הקדושים שנרצחו בפיגוע בירושלים בי"ט שבט פ"ג
להמשך קריאה

קיבלנו את פנייתכם

אחד מנציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם

אולי זה יעניין אותך??

עלה אצלנו מאמר חדש

הצטרפו למשפחת בוני עולם

לעדכונים, לסיפורים, לחדשות ולאירועים

להצטרפות לניוזלטר שלנו