היעוץ הרפואי של בוני עולם תשובה לכל שאלה

הנה כמה דברים שלא ידעתם:

1 מתוך 6 זוגות נתקלים בקושי להביא ילדים
16.5%
30% מבעיות הפריון נובעות מגורמים הקשורים לגבר
30%
30% מבעיות הפריון נובעות מגורמים הקשורים לאישה
30%
10% מהזוגות מטופלי הפוריות נתקלים בבעיה אצל שני בני הזוג
10%
25% אי פריון בלתי מוסבר
25%
5% נתקלים בבעיה מסיבות אחרות
5%

גנטיקה

נגן וידאו

פיקוח הלכתי

הריון בסיכון

אי פריון ראשוני

אנדרולוגיה וגניקולוגיה

שימור פוריות

נתקלתם בשאלה?

לא יודעים אם הגיע הזמן לפנות ליעוץ? או ביקור רופא?

מתלבטים אם לפנות לרופא פריון או שאולי מספיק ביקור אצל רופא הנשים השכונתי?

בואו נעשה לכם סדר:

שלמות הבית

מערך הייעוץ הרפואי של 'בוני עולם' מסייע לזוגות המתמודדים עם קשיים ותהיות בכל שלב מחיי הנישואין.
גם סימני שאלה המתעוררים מיד לאחר החתונה זוכים למענה, כמו גם בהמשך החיים, לזוגות עם מספר ילדים הנתקלים בשאלה או בעיה.
אל תהססו לפנות, הצוות המקצועי ביותר כאן כדי לתת לכם מענה.

 

מחלקת אי פריון ראשוני

מהו אי פריון ראשוני? אי פריון ראשוני הוא מצב שבו האישה מעולם לא הצליחה להיכנס להיריון. 
מצב זה מוגדר לאחר שנה של ניסיונות בה האישה לא הצליחה להרות. אם אתם עדין מצפים לילד ראשון זה השלב שבו מומלץ לפנות ליועצים של 'בוני עולם' במחלקת אי פריון ראשוני ולהתחיל את הליך הבירור הרפואי.
אם את מעל גיל 35 מומלץ כבר קודם להתחיל את הליך הבירור הרפואי.
הליך הבירור מטרתו לאבחן את הסיבה לכך לכך שהאישה לא מצליחה להרות ולמצוא עבורם את תכנית הטיפול הטובה ביותר.
בשלב הבירור ישאל היועץ מספר שאלות ויפנה אתכם לבדיקות בסיסיות מהן ניתן להבין את תמונה המצב.

 

מחלקת עקרות משנית

אי פריון משני הוא מצב שבו האישה הרתה בעבר אך מסיבה כל שהיא היא לא מצליחה להרות שוב, חרף ניסיונות חוזרים ונשנים במשך תקופה משמעותית.
כאן ברור לנו שהאישה יכולה להרות וייתכן שהסיבות שהשתנו מקורן בשינויים הורמונליים או בביוץ או בנסיבות רפואיות אחרות הדורשות בירור מעמיק.
אם כבר יש לכם ילד או אפילו מספר ילדים ורוצים להרחיב את המשפחה, היועצים של 'בוני עולם' יפנו אתכם להליך בירור אשר בסופו ניתן בדרך כלל למצוא תכנית טיפול שתתאים לאבחנה שהעלו הבדיקות הרפואיות שבוצעו.

 

מחלקת פוריות הגבר- אנדרולוגיה

אנדרולוגיה היא שם כולל לתחום ברפואה העוסק בפוריות הגבר. מקורה של  המילה אנדרולוגיה הוא בשפה היוונית (andros – גבר, logia – מדע). בעוד לגבי רפואת נשים או בשמה המקצועי גינקולוגיה, ישנה מודעות כללית לגבי המקרים בהם קיים צורך לפנות לרופא העוסק בתחום. באנדרולוגיה, ישנו חוסר מודעות ואפילו הבנה בסיסית לגבי תפקידו של הרופא האנדרולוג. היועצים של 'בוני עולם' מכירים היטב את התחום ויודעים לתת ייעוץ רגיש דיסקרטי ובהכוונת רבנים ומורי הוראה על מנת לאבחן את הקושי ולמצוא את הפתרון. אי פריון על רקע גורמים גבריים שכיח ביותר, אל תהססו לפנות ליעוץ כדי לקבל מידע אמין ומקצועי

 

מחלקת אנדוקרינולוגיה של פוריות והריון

אנדוקרינולוגיה-תחום העוסק בחקר ההורמונים. למערכת ההורמונלית השפעה על הפוריות הן בקרב נשים והן בקרב גברים. חסר בהורמונים מסוימים או תוספת שלהם במקרים אחרים, עשויים להשפיע על הפוריות הגבר או האישה.  ההורמונים בגוף מושפעים מאברים שונים. החשובה שבהם היה בלוטת התריס. במצבים בהם קיימת חוסר תקינות בבלוטת התריס הדבר עלול להשפיע על העובר. לכן יש חשיבות גדולה בייעוץ אנדוקרינולגי.  במידה ואובחנתם עם בעיה הורמונלית – פנו ליועצים של 'בוני עולם', הם יוכלו לכוון אתכם לבירור ואבחון וייעוץ מקצועי בתחום ומציאת טיפול מתאים  במקרים בהם נדרשת מעורבות רפואית. זכרו: הורמונים זה לא משחק ילדים הם משפיעים על כל התהליכים בגופינו פיזית ורגשית

 

מחלקת פיקוח הלכתי

אם אתם עומדים לפני טיפולי פוריות והפריה חוץ גופית, זכרו לקחת פיקוח הלכתי הנצרך לטיפול ע"'פ הוראת גדו"י, המשגיחה ההלכתית של בוני עולם תלווה את התהליך במעבדה ותתרום לשקט והרוגע הנפשי שלכם

להזמנת פיקוח הלכתי במעבדות 03-9491219

 

 

מחלקת ייעוץ גנטי

המחקר הגנטי נמצא כיום במגמת התפתחות תמידית. מאז שהסתיים הפרויקט של מיפוי הגנום האנושי, המחקר מתקדם בצעדי ענק. בתחום הפוריות הגנטיקה והשימוש בכלים שהיא מעניקה, מאפשר להגדיל את הסיכויים לפתור קשיים בפוריות ולאפשר לידת ילדים בריאים ללא נשאות או חולי. הייעוץ הגנטי מאפשר איתור של גורמי הסיכון להיריון. הוא כולל בירור של מחלות תורשתיות במשפחה וקשיים בעבר בכניסה להיריון. היועצים של 'בוני עולם' יכוונו את הזוגות הזקוקים לכך לבירור גנטי, אשר יכול להשפיע על היכולת להיכנס להיריון או לידת ילד בריא ולא נשא או חולה.

 

מחלקת הריון בסיכון

הריון בסיכון יכול להיגרם משלל סיבות.  היריון לאחר טיפוליIVF  , סכרת נעורים, ייתר לחץ דם ומחלות לב וכליות. גם הגיל הינו גורם סיכון והיריון מעל גיל 35 יכול להיות מוגדר הריון בסיכון. רעלת היריון וסוכרת הריונית הריון מרובה עוברים ועוד סיבות. אצלנו ב'בבוני עולם' תוכלו לקבל מענה לכל שאלה בתקופת ההריון,  להכוונה בתהליך ובמעקב והטיפולים הנדרשים על מנת להבטיח לידה בריאה ותקינה.

קיבלתם אבחנה מלחיצה בסקירת מערכות? אמרו לכם חייבים לבצע בדיקה מסוימת ואתם חוששים שזו בעיה הלכתית? פנו ליועץ הרפואי של בוני עולם ותקבלו את כל המידע המדויק עבורכם

 

מחלקת שימור פוריות לחולי וחולות סרטן

לטיפולים שונים במחלת הסרטן, יש פוטנציאל לפגוע בפוריות הגבר או אשה , בכל גיל. קיימים מגוון רחב של פתרונות המונעים פגיעה בפוריות ומאפשרים את המשך הילודה במשפחה גם במקרים שבהם אחד מבני הזוג עובר או עבר טיפולים כימותרפיים. היועצים של 'בוני עולם' יכוונו אתכם לפתרונות אלו הנעשים באופן מלא בהתאם להוראות הרבנים המלווים את הארגון וברגישות גדולה למצבו של החולה ובתיאום עם הצוות המטפל.

 

גניקולגית נערות ומתבגרות

הורים לנערה מתבגרת? לנער? יש לכם שאלה תוכלו ליצור קשר עם היועץ הרפואי

 

גיל המעבר

גיל המעבר, הוא הזמן בו פוסק המחזור החודשי ומסמל את סיום תהליך הביוץ,
לרוב אין מדובר בהפסקה פתאומית אלא בירידה בתכיפות המחזורים, עד להפסקה מוחלטת.
גיל המעבר מאופיין על ידי שינויים ביולוגיים והורמונאליים שמתבטאים בתופעות שונות גם בתופעות אלו ניתן לטפל,
תוכלו לפנות אלינו בכל שאלה נשמח לתת לכם את המידע המדויק והמתאים עבורכם

מהססים? לא יודעים למי לפנות?
התקשרו עכשיו למח' היעוץ הרפואי של בוני עולם

להשתתפות בתרומה לחצו כאן

קיבלנו את פנייתכם

אחד מנציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם

מהססים? לא יודעים למי לפנות?
התקשרו עכשיו למח' היעוץ הרפואי של בוני עולם

אולי זה יעניין אותך??

עלה אצלנו מאמר חדש