מי יוכל לשער את אושרה של אם השומעת את היבבה הראשונה של תינוקה?

שליחותו של ארגון “בוני עולם” הוא לעזור לזוגות הסובלים מעקרות להגשים את חלומותיהם וליהנות מרגעים יקרים אלו.

ארגון “בוני עולם” נוסד על ידי קבוצת אנשים שחוו על בשרם את ייסורי העקרות. מטרת הארגון היא לספק מימון בכל התחומים הקשורים בטיפולי פוריות, ובכך להוריד מהזוג את הלחץ הכספי, הרגשי והפיזי הכרוכים בעקרות.

“בוני עולם” פיתח רשת של רופאים ומרכזי פוריות ברחבי העולם, שעוצמתם ומסירותם מאפשרים לארגון להציע סיוע רפואי ופיננסי ממדרגה ראשונה לכל הפונים.

ארגון “בוני עולם” מבין את חשיבותה של החשאיות לזוג שעדיין לא נפקד. עצם מהותו של הניסיון שהם עוברים מנשל אותם מפרטיותם. הצורך לבקש תמיכה פיננסית נראית לא פעם כהשפלה נוספת אותה מוכרחים לעבור.

כאשר זוג פונה ל”בוני עולם”, הם עוברים לטיפולו של יועץ פרטי שתפקידו להדריך אותם במבוך המידע הרפואי וההתמודדות עם תוכניות תשלום. רק היועץ האישי מכיר את שמותיהם של בני הזוג. כל יתר התקשורת עם “בוני עולם” מתבצעת דרך מספר קוד בלבד.

כיום, מאות מהזוגות הרבים שנעזרו ב”בוני עולם” זכו בסייעתא דשמיא ללדת ילדים משלהם. אלמלא ארגון “בוני עולם”, לא היו לזוגות אלו מקורות אחרים למימון הטיפולים. מרבית מרכזי הפוריות אינם מסכימים לטפל בפציינטים עד שיובהר מצבם הפיננסי. רוב רובן של תוכניות הביטוח אינן מכסות חלקים משמעותיים בטיפולי הפוריות, ומחשיבים אותם כרפואה אלקטיבית (רפואה מתוך בחירה).

קיבלנו את פנייתכם

אחד מנציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם